Porady, doradztwo prawne

Kancelaria świadczy porady prawne w zakresie wszystkich dziedzin prawa. Nieznajomość prawa szkodzi, a w wielu sytuacjach potrafi też narazić nas na niepotrzebne straty finansowe. Dlatego stając w obliczu ważnych życiowych decyzji warto skonsultować je z doświadczonym radcą prawnym, który rzetelnie oceni nasz problem i przedstawi najlepsze rozwiązania. Decydując się na doradztwo prawne w naszej kancelarii otrzymujesz zawsze wyczerpującą odpowiedź na zadane pytania w oparciu o obowiązujące przepisy prawa i orzecznictwo sądów. Nasza Kancelaria  to prawnicy, którzy stale pogłębiają swoją wiedzę i potrafią kreatywnie rozwiązywać problemy wszystkich Klientów. Profesjonalny doradca prawny to gwarancja podjęcia mądrych i korzystnych decyzji. W ramach usług prawniczych oferujemy m. in.:

  • porady prawne w zakresie uzyskania odszkodowania i zadośćuczynienia
  • doradztwo w sprawach majątkowych (nabycie nieruchomości, alimenty, umowy, spadki)
  • pomoc prawną opierającą się o prawo pracy i rodzinne
  • doradztwo prawne dla uchodźców (ochrona, nabycie statusu uchodźcy, legalny pobyt)

Profesjonalny doradca prawny to podstawa każdej dobrze prosperującej firmy

Porady prawne świadczone przez naszą kancelarię wyróżniają się najwyższym profesjonalizmem. Wszystkie sprawy Klientów każdorazowo realizujemy z dużą starannością. Gwarantujemy indywidualne podejście doradcy prawnego. Oferujemy usługi prawne obejmujące stałe doradztwo prawne, jak także porady prawne w konkretnych sprawach.

Każdy Klient naszej kancelarii  ma zapewniony bezpośredni kontakt z radcą prawnym, by być informowanym o bieżącym stanie zleconych spraw. Oferowane przez nas porady prawne są zawsze w sposób zrozumiały przekazywane Klientowi. Jesteśmy firmą elastyczną, dlatego świadczymy porady prawnicze bezpośrednio w siedzibie kancelarii, jak również poprzez telefon lub pocztę elektroniczną. Wystarczy przesłać swoje zapytanie na adres e-mailowy kancelarii, a nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w celu udzielenia wyczerpującej odpowiedzi.